תקנון

.

1:ביתאק היא חנות אינטרנטית (להלן: "החנות ו/או האתר") תוכלו לרכוש מגוון רהיטים בדרך נוחה, קלה ומהירה ובמחירים נוחים לכל כיס.

2:מחירי המוצרים בחנות כוללים מע"מ.

3:גיל המינימום לביצוע הזמנה דרך האתר הוא 18 שנים.

4:הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות, לכל דבר ועניין.

4:הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לנהוג על פי הוראות התקנון וכל שימוש בשירותי החנות כפוף להוראות התקנון.

5:תמונות המוצרים בחנות תואמות למוצר המקורי ואולם בחלק מן המקרים התמונות הינן להמחשה בלבד.

6:במוצרים מעץ, בבדים ובעורות ישנם הבדלים של גוון וטקסטורה. כמו כן, עלולה להיות סטייה קלה מהמידות הנקובות במפרט הטכני של המוצע וכד'. הלקוח מסכים לקבלת מוצרים בהם חלו סטיות קלות

7:האתר מקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצעים למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך, או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע ההזמנה יתברר כי המוצר אזל, החנות תודיע על כך ללקוח תוך שני ימי עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך לבין השבת מלוא הסכום ששולם על ידו

 8:השימוש באתר מותר לצרכים אישיים ובלתי מסחריים ובאופן ובהיקף המותר על פי כללי השימוש ההוגן והוראות כל דין.

9: ניתן לבצע בירורים ולקבל כל מידע נוסף בטלפון או בווטסאפ מס 054-6938334

בין השעות 9:00 - 19:00 או בדוא"ל support@betak.co.il


אופן הזמנת המוצרים בחנות:

1- מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.

לרשות לקוחות החנות מספר אפשרויות לתשלום: 

2- באמצעות כרטיס אשראי - התשלום בכרטיס אשראי בכפוף לתנאי חברת האשראי. 

3- ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי בטופס הזמנה מאובטח באתר או בטלפון לנציג שירות. 

4- לידיעתכם, פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים.

5- ניתן לשלם בכרטיס האשראי בתשלום אחד או עד 12 תשלומים, בתשלומים שווים ללא ריבית והצמדה או בקרדיט. 

6- מיד לאחר ביצוע ההזמנה, תיערך בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברת האשראי.

7- חיוב המזמין בגין עלות המוצר ו/או השירות שהוזמן על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר אישור העסקה ע"י חברת האשראי.

8- הפרטים כפי שהוזנו בהליך ההרשמה וכן רישום העסקה במחשבי החנות יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.

9- הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

לפרטים נוספים ובירורים, ניתן לפנות ישירות אלינו בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני כפי שאלה מופיעים בקישור "יצירת קשר" בחנות.


ביטול עסקאות
1-הנך רשאי לבטל את העסקה בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך גילוי לפי המאוחר מביניהם.אם המוצר מוחזק במלאי. לשים לב שהמוצר שיוצר בייצור אישי עבורך אינה ניתנת לביטול(רשום מתחת לכל מוצר אם המוצר מיוצר במיוחד עבורך/מוצר שמחזיקים במלאי. אם הנך אזרח ותיק, עולה חדש או אדם עם מוגבלות כהגדרתם בחוק הגנת הצרכן וההתקשרות בעסקה כללה שיחה בינך ובין החברה (לרבות שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית) הנך רשאי לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים ממועד קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך גילוי (לפי המאוחר מביניהם) אך יהיה עליך להציג תעודה המעידה על השתייכותך לאחת מאוכלוסיות אלה, על פי הקבוע בחוק הגנת הצרכן.
זכות הביטול לא תחול כאשר המוצר מיוצר במיוחד עבורך, החל ממועד תחילת ייצורו. בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן והתקנות אשר הותקנו בעקבותיו, זכות הביטול לא תחול לגבי מוצר שיוצר במיוחד בעבור הצרכן לפי מידות\ צבעים\ סוגי בדים ו\או דרישות מיוחדות של המזמין ו\או מוצר אשר אינו מוחזק במלאי באופן שוטף.

2- מוצר שהורכב בבית הלקוח, בין אם על ידו או על ידי מרכיב מוסמך, לא יהיה ניתן לביטול עסקה .

3- החזרת המוצר היא באחריותך ועל חשבונך ועליך לוודא כי לא ייגרם לו נזק במהלך ההובלה. אם יתברר כי במוצר שהוחזר נגרם פגם או נזק, נהיה רשאים לתבוע ממך פיצוי בגין כך. אם תבקש כי החזרת המוצר תיעשה על ידינו הדבר כרוך בתשלום דמי הובלה בסך 350 ₪ בצירוף תוספת עבור הובלה מאזורים מרוחקים, לפי הפירוט הקבוע בסע’ 28 שלעיל.

4-כספך יוחזר לך בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר ועד 100 ₪.
5-במקרה של פגם במוצר רשאית החברה לתקן את הפגם או לספק מוצר חדש זהה וכל זאת בהתאם לשיקול החברה.

6-סעיף יסוד-ביתאק תהיה רשאית לבטל כל עסקה במידה והדגם השתנה ,נגמר מהמלאי/ לא ניתן להשיג אותו עוד.במידה ואירוע מסוג זה מתרחש מבצע ההזמנה מצהיר כי הוא מודע לכך כי יהי איחור בזמן האספקה או ביטול העסקה ללא פיצוי ותמורה כלשהי.

7-התמונות של המוצרים המוצעים באתר הם להמחשה בלבד.

8- שים לב: בחלק מן המוצרים עשוי להיות שוני בין המוצר המוצג לבין המוצר שיתקבל כתוצאה מתכונות המוצר. בתוך כך מודגש כי מוצרי עץ אינם זהים זה לזה ועל כן במוצרי עץ/פורניר צפויים להיות הבדלים, בין היתר בגוון, מספר העיניים, צדקים טבעיים בעץ והפוליטורה. בנוסף, מוצרים בעלי ריפוד בד קטיפתי ובפרט בד מסוג "בייסיק", עשויים לשנות את הגוון כתוצאה משינויי תאורה או מזוויות שונות, בהתאם לכיוון הסיבים.

9- שים לב: בחלק מן המוצרים צפויים להיווצר שינויים מסויימים כתוצאה מן השימוש, כגון שינויים בתפרים, שקיעה או התרוככות במידה סבירה של רכיבים רכים כגון כריות וחומרי ריפוד, קימוט של הבד ושינוי גוון בבדי מיקרופייבר קטיפתיים. שינויים אלה נובעים מתכונותיו הטבעיות של החומר, אינם מהווים אי התאמה, פגם או תקלה ולא תינתן אחריות בגינם. מובהר, כי הריהיטים מיוצרים באופן אשר לוקח בחשבון את השפעת השימוש על הרהיט, במידה מסויימת של התרוככות או כיו"ב.

10-כל פנייה לבקשה לביטול עסקה /תלונה על המוצר ייעשה בכתב בלבד ,באמצעות הדואר האלקטרוני ל רהיטי ביתאק כאשר על מבצע הפעולה מוטלת האחריות לוודא את קבלת ההודעה.אחריות ושירות:

-אנו עושים כמיטב יכולתנו לשרת אתכם נאמנה. בכל שאלה בנוגע למוצר עצמו, מפרט טכני.

-אנו נעשה את המיטב לתת מענה לכל שאלה או בעיה.

-האחריות למערכת הישיבה ,סלונים ומיטות לשנה אחת.

-האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי, פגיעת ברק, השחתות שונות, שריפה, רטיבות או שימוש בלתי סביר במוצר. 


-במקרה של פגם קל במוצר הניתן לתיקון מיידי נשמרת לחנות הזכות לתקן את המוצר לשביעות רצונו המלאה של המזמין תוך 14 ימי עסקים. אם לא ניתן לתקנו יוחלף המוצר במוצר חדש או שכספו של המזמין יושב לו.

logo בניית אתרים